Masari Брада Масло | Брада нафта за мажи | брада раст масло | Подебели брада масло формула | Навлажнувачки & Стимулирање на Раст & Сјај - 30 ml (Пакување од 3)
Свеж

Masari Брада Масло | Брада нафта за мажи | брада раст масло | Подебели брада масло формула | Навлажнувачки &

DEN 777.60

Достапно е за нарачката

✅ MASSARI БРАДА МАСЛО ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : Massari Oud масло, Massari Оган на кожата, масло и Massari Ноќ масло кое содржи сите најважен масла дека вашата брада треба да расте побрзо.Користете брада чешел или брада четка за лесно и дури и примена на Massari брада масло за брада раст. ✅ ЦВРСТИНА, СЈАЈ, МЕКОСТ : единствен, скапоцени комбинација со брада масло помага да навлезат во брада бунари; откриеме ново реставрирани цврстина, сјај, мекост, и заводлива, свилен совршенство; помага да се заштити вашата коса од штетните стил и УВ штета.Користете брада Масло со рамномерно дистрибуција на истиот на вашиот брада, оставајќи за минимум еден час, а потоа измијте го добро. ✅ НАШЕТО РЕШЕНИЕ : вистински кожата супер храна!Неверојатно богата со витамин Е, есенцијални масни киселини и протеини, вуди ароматични питу белешки помага да го направите појавата на текстура и тон.Користете го како брада масло и се соочуваат со серумот, телото и décolleté масажа масло, рака и cuticle масло, и да ги смири сува лактите и високи потпетици. ✅ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА : Комбинираат со етерично масло да се добијат мноштво на лекување бенефиции при примена на вашата брада и на кожата, а исто така носат релаксација, благосостојба и задоволство на вашиот ден.Тоа е најдобро познат по своите анти-стареењето својства, како и унапредување на раст на косата. ✅ НОСАТ СО ГОРДОСТ : Секој dreads брада, кои се Валкана и Сува.Поради брада Масло е со висока содржина на Argan Масло, Витамин Е и Масни Киселини, нашите Massari масло moisturizes, го третира сплит завршува, го намалува болното иритации, го елиминира непријатни снегулки и да се промовира здрава побрзо брада раст да не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.