ZTZ Влакна на Лицето Четка Длабинско Чистење на Порите за Нега на Лице Massager Мие со Четка Алатки за Нови Жени Дама Убавина
Свеж

ZTZ Влакна на Лицето Четка Длабинско Чистење на Порите за Нега на Лице Massager Мие со Четка Алатки за Нови

DEN 825.60

Достапно е за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет!Основни обраснат на лице-чистење со четка.Исклучително мека и еластична Четка Главата направи вашата деликатна кожа се чувствува удобно.Длабоко Чистење на порите, ефикасно да го отстраните лицето нечистотија, да се спречи blackhead и регулира секрецијата на себум.exfoliator.направи вашата кожа мазна и заличи тонот на кожата.Рачка материјал : Пластични,анти-вода.Губење на материјал : тенки меки влакна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.