WORX WX682L 20V Осцилирачки Алатка
Свеж

WORX WX682L 20V Осцилирачки Алатка

DEN 523.20

Достапно е за нарачката

20-volts заедно со 3.2 Степен осцилирачки движење обезбедува побрзо брзина на сечење.Променлива брзина (5,000-20,000-OPM) и мулти-агол корекција нудат максимална контрола над голем спектар на примена.Интегрирани работа светлина го осветлува работа површина за прецизно сечење.На универзална интерфејс ви овозможува да го користите осцилирачки додатоци од различни брендови за својата погодност.Идеален за сечење, пила, стружење, пескарење и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.