Hypeety од Нерѓосувачки Челик, Храна, Вода Сад за Пет Птица Гајби Кафези Соработка Куче, Мачка Папагал Птица Зајакот домашно Милениче
Свеж

Hypeety од Нерѓосувачки Челик, Храна, Вода Сад за Пет Птица Гајби Кафези Соработка Куче, Мачка Папагал Птица

DEN 261.36

Достапно е за нарачката

★ Лесно да се чисти и екстремно издржливи. ★ Тоа може да се користи за задржете храна или вода,го спречува вашиот птица од случајно ѓубрето храна/вода сад. ★ Се задржи многу свежа, чиста вода за пиење се достапни на сите времиња. ★ 3 големина на избор, погодна за многу видови на кафези. ★ Совршен за вашето домашно милениче (куче,мачка,итн), што се користи за складирање на храна или вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.