ZOSI 8CH Home Security Камера Систем Отворено со 1TB Хард Диск,H. 265+ 5MP Лајт видео надзор DVR,8pcs Водоотпорна Надзор Камери,80ft Ноќ Визија,Движење Сигнализација,Далечински Пристап ?
Свеж

ZOSI 8CH Home Security Камера Систем Отворено со 1TB Хард Диск,H. 265+ 5MP Лајт видео надзор DVR,8pcs Водоотпорна

DEN 5279.76

Достапно е за нарачката

【H. 265 8 CH 5 MP Лајт HD-TVI DVR со 1 TB Хард Диск】Со H. 265 технологија, која би можела да го удвои компресија на податоци сооднос,одржување на висок квалитет на видео, дури и со ниска бит-стапка. 【Водоотпорна 720 P Камера,80ft Ноќ Визија】Оваа Камера се користи Високо Квалитетна ABS материјали,Може да биде инсталиран во речиси било отворено или затворено место.Изградена во 24pcs IR-Led диоди,Се остри и јасни слика денот или ноќта. 【Заштита на приватноста и Мобилни Гледање】Можете да ги блокира одберете области на секоја сцена.Можете далечински пристап истовремено на паметни уреди во секое време, насекаде. 【Advanced Motion Detection Рекорд за време на закажани пати; Само рекорд кога откривање на движење; Рециклирање рекорд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.