5-Pack 3.3 ft/1M Сребро V-Форма LED Алуминиумски Канал со Крајот Капи и Монтажа Клипови Алуминиумски Профил за LED Лента Светлина Инсталација, V02S-Дебел Стил
Свеж

5-Pack 3.3 ft/1M Сребро V-Форма LED Алуминиумски Канал со Крајот Капи и Монтажа Клипови Алуминиумски Профил

DEN 2323.20

Достапно е за нарачката

⬜Ултра тенок V-форма ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил,цврсти изградба на елоксирани алуминиумски без прирабница за двете вдлабнати и површината планината LED осветлување проекти,совршена заштита за LED ленти. ⬜10мм (0.39 инчи) внатрешна ширина да се приспособат на сите видови на 1-10мм широк LED лента, светлата и водоотпорен ленти. ⬜Млечно бела покривка да обезбеди добро дифузен светлина која е слична на неонски ефект, идеален за декоративни и акцент осветлување, Многу погодна за вдлабнати/површинска монтажа за да се врзуваат-во мебел, undercabinet,полици,балкони, base, дневна соба, hotel, дрвени партиции, трговски центар и др. ⬜Авиони одделение елоксирани сребро алуминиум материјал, подобро дисипација на топлина, обезбедува одлична заштита за деликатна LED лента, светлата. ⬜Пакет се Вклучени : 5 компјутери 1m/3.3 ft алуминиумски канал 5 компјутери millky бела покривка, 10 компјутери Крајот Капи и 10 компјутери Монтажа Клипови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.