Storex Рамен Складирање Садот со Капак, Писмо, Големина, 10 x 13 х 3 Инчи, 5-Pack & Storex Училница Caddy, 9.25 x 9.25 x 5.25 Инчи, Избрани Бои, Боја Асортиман Ќе се Разликуваат, Случај на 6, Ма?
Свеж

Storex Рамен Складирање Садот со Капак, Писмо, Големина, 10 x 13 х 3 Инчи, 5-Pack & Storex Училница Caddy, 9.25

DEN 1034.40

Достапно е за нарачката

Производ 1 : Сите метална конструкција обезбедува додаде издржливост.Производ 1 : Исполнува сите Странски Објект Штета (FOD) барања.Производ 1 : Пенкало вклучува посебни заврши дека нема да се рефлектираат светлина.Производ 1 : Тенки барел со добро балансирана тежина.Производот 2 : Мулти-функција пенкало со Црвена, црна, мастило и 0,5 мм доведе молив.Производот 2 : Пенкало вклучува посебни заврши дека нема да се рефлектираат светлина.Производот 2 : Состанок сите странски објект штета (FOD) барања.Производот 2 : Направен со гордост страна на Американците кои се слепи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.