Гел лак Смена да Заврши Клипови на доградба на Акрилни Нокти Уметност Впие Исклучување Клип УВ Педикир Маникир Нокти Алатка Зголеми Црвена Боја
Свеж

Гел лак Смена да Заврши Клипови на доградба на Акрилни Нокти Уметност Впие Исклучување Клип УВ Педикир Маникир

DEN 119.52

Достапно е за нарачката

Лесен за користење : Стави памук натопени со полски смена во деловите прво, потоа да ги применуваат во ноктите.Клипот цврсто : клипови може да го поправи вашиот прсти и памук влошки цврсто; Можете дури и може да се примени ги на друга страна, а носи нив од една страна.Победи памук топки/фолија : чука на памучни топчиња/фолија третман, може да ги стави сите на себе со тоа што не има да се користи фолија. 10 минути и натупвам доаѓа право надвор.Не му наштети на ноктот : пластични помине капи во комбинација со ноктите избрише памук влошки се толку удобен за носење и да не му наштети на ноктот.Напомена : ве молиме додадете полски смена на памук влошки кога ќе се применуваат овие claps; УВ гел, акрилик, ноктите совети, лак може да се отстрани брзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.