JapanBargain 3268, Сет од 2 Ketchup Шишиња Јапонски Стискаш Шише Келеш Condiment Шишиња со Пресврт На Ззп Капаци, 11.5-Унца, Направени во Јапонија
Свеж

JapanBargain 3268, Сет од 2 Ketchup Шишиња Јапонски Стискаш Шише Келеш Condiment Шишиња со Пресврт На Ззп Капаци,

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Сет од 2 Јапонски Стискаш Сос Шишиња Фармацевт го Прави Полесно Готвење.Оваа Пластика се Притисне Шише користи за Соја Сос Фармацевт, масло фармацевт, оцет фармацевт, ketchup и сенф стискаш шише.Condiment Шише Мерки 8 инчи Висина, 2-3/8 инчи Дијаметар, Има 11.5 fl.оз.Облекување Фармацевт Направени од страна на Безбедна Храна од Пластични, BPA Free, машина за миење Садови Безбедно.Направен во Јапонија со Висок Квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.