russell+шумска Акрилик Collator и Камериер, Јасно, 12.5 x 5.5 x 4 (31382)
Свеж

russell+шумска Акрилик Collator и Камериер, Јасно, 12.5 x 5.5 x 4 (31382)

DEN 743.76

Достапно е за нарачката

Accessorize вашето биро; чистото акрилик collator и камериер ги организира и ги прикажува документи и мали заеднички елементи, како што се спајалици, леплива белешки и врзивно клипови.Десктоп организација покачена; мода и функција се спојуваат во една карактеристична уште непретенциозен дизајн кој ќе го подигнете вашето workspace.Скромни дизајн со стабилна комунални; ги Зачувувате и организирате датотеки, e-mail и мала канцеларија додатоци во оваа карактеристична уште непретенциозен 12. 5" од 5. 5" од 4" јасно сад.Каде стил ги исполнува супстанција; јасни модерен дизајн реализира со беспрекорна, полиран работ изградба.Домот на организација каде што е потребно; подеднакво дома на вашиот суета, да се задржи сенки палети, compacts и другите козметички организирани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.