eXtremeRate Сина Мека на Допир Обичај Faceplate Школка Компатибилни со ps4 Тенок Про Контролер CUH-ZCT2 JDM-040/050/055 - Контролор НЕ се Вклучени
Свеж

eXtremeRate Сина Мека на Допир Обичај Faceplate Школка Компатибилни со ps4 Тенок Про Контролер CUH-ZCT2 JDM-040/050/055

DEN 398.16

Достапно е за нарачката

Компатибилност Модели : Проверете втората слика од листата пред да ги купите; Ако светлината бар е на работ на допир подлога, а потоа го преземе освен вашиот контролорот и да го провери плоча, ова е само компатибилни со ps4 контролер JDM-040, JDM-050 и JDM-055; Ова не одговара за JDM-001,JDM-011,JDM-020 и JDM-030. Совршено се вклопува : се Вклопуваат во најдобар со далеку; Целосно се вклопува рамна на сите несакани; Седат правилно на сите клипови.Пакетот Вклучува : 1* Faceplate школка; 1* Крстот шрафцигер алатка; 5* завртки. (Важно : На контролорот и во други делови, не се вклучени).Инсталацијата на Потребните Вештини : Потребни клиенти да се преземат, освен на контролорот да го инсталирате овој пред домување школка; Потребни клиенти се најде со контролер инсталација; Добие инсталација видео водич за Youtobe од пребарувањето "e Xtreme Rate школка компатибилни со ps4 CUH ZCT2" или "l N5 XGx Dfp Sw".Персоналните Карактеристика : мат сина боја изгледа одлично; Голема мазните лизгави, мека во рака и се чувствува свилен; Анти се лизга, пот слободни за долг период игра играње.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.