JENPECH Задржете Менгеме Силен Стегање Брзо Дејствување Т-Слот Задржете Менгеме Здрав Сина
Свеж

JENPECH Задржете Менгеме Силен Стегање Брзо Дејствување Т-Слот Задржете Менгеме Здрав Сина

DEN 1248.00

Достапно е за нарачката

Тоа е силен стегање сила и отпорност на абење на овој задржете надолу менгеме што го прави достапен за широк апликации.Ова се стега ви помага да се стега workpieces во различни ситуации како што се beveling, рецки, шевовите, широк агол и остри агли.Направени од премиум алуминиум материјал, ова задржете менгеме е цврсти и издржливи да ја користите.Должината на задржете менгеме е 120mm, а ширината е 112mm.на компактна големина го прави лесно да се инсталира.Тоа се користи за многу дрво и металугрија апликации во позиционирањето, фиксација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.