5 Компјутери Extractor Вежба Битови 4 во 1 Завртка Водич Поставите Оштетени Завртка Extractor за Полнење Гром Смена, Големини #0 - #4
Свеж

5 Компјутери Extractor Вежба Битови 4 во 1 Завртка Водич Поставите Оштетени Завртка Extractor за Полнење Гром

DEN 218.16

Достапно е за нарачката

1 Set (5 Pcs) Тип : 0#, 1#, 2#, 3#, 4#,поле на примена : 2-3мм, 3-5мм, 4-8мм, 5-10мм, 6-12mm.Посебни вадење на алатки за отстранување на скршени завртки, навртки или студ.Лесно да се користи за да се опфатат надвор завртки од ѕидот табла, дрво и лист метални апликации.Основната функција : Брзо и лесно да се извади скршени завртки, триаголник вентили, вода, цевки, чешми, механички скршени жици, итн.Брз, лесен, расклопување завртки, tacks.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.