Art3d Течни Фузија Активност се Игра Центри за Деца, Деца, Тинејџери, 12 X 12 Пакет на 9 Плочки
Свеж

Art3d Течни Фузија Активност се Игра Центри за Деца, Деца, Тинејџери, 12 X 12 Пакет на 9 Плочки

DEN 3359.76

Достапно е за нарачката

Светла космички течни бои, кои се движат со секој чекор, скок, танц, или хоп ; еколошки заштитни и безбедно околу децата.Вклучува 9 парчиња на Течни Движење Подни Плочки, големината на секоја плочка е 11.8" x 11,8".Без инсталација потребни : тоа би можеле да бидат поставени околу во било кој агол од куќата, училиште или може да се користи за да ги красат.Анти лизга поддршка : Течни исполнет Движење Подни Плочки имаат силна анти лизга функција која помогне да се заштитат подот и да ги задржи уште со пвц анти-мат лизга.Се препорачува за Употреба : децата се игра куќа /детска соба кат/ подиумот / игра мат / мода продавници / стол мат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.