1PCS Помине Уметност Печат Плоча Тема Божиќ DIY Помине Декорација Печатење на Обрасци Слика Плочи(Стил 1)
Свеж

1PCS Помине Уметност Печат Плоча Тема Божиќ DIY Помине Декорација Печатење на Обрасци Слика Плочи(Стил 1)

DEN 2011.20

Достапно е за нарачката

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Исклучителна гравирање технологија,постабилна и издржливи.Големина : 4.92*2.56 инчи.Карактеристики : Божиќ Дрво,Снегулки,Snowmen,Божиќ Куќа итн.Тие може да ви понуди повеќе избори,креирање на силни атмосфера на Божик за вас.Лесно е да се користи : Можете да користите било боја, за да се префрлите design template од одборот на ноктите за да се создаде вашиот уникатен decals или налепници.Широк апликации : Тие се идеален избор за почетници и професионални помине уметници,дали да се примени дома или професионална салон,заштедите вашето време и енергија,тие се практични помине уметност алатки за дизајн Божиќ стил помине уметност,исто така можете да ги испратите како подарок за вашето семејство и пријатели кои сакаат помине уметност пред Божиќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.