KRUSTERBUSTER СЕНДВИЧ СОЗДАТЕЛОТ DELUXE SET ВКЛУЧУВА МАРКИ, КУПОТ И KRUSTBUSTER
Свеж

KRUSTERBUSTER СЕНДВИЧ СОЗДАТЕЛОТ DELUXE SET ВКЛУЧУВА МАРКИ, КУПОТ И KRUSTBUSTER

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Уникатен 4 во 1 осмисли.Тоа е џеб сендвич sealer, кора смена, сад, и кујна играчка која ги поттикнува добри навики за јадење!.Го става на забава назад во правење на сендвичите; совршен за путер од кикиритки & желе, тост, шунка и сирење, сирење на скара, јајце сендвичи, туна риба, пилешко салата, па дури и топли кучиња.Машина за миење садови безбедно.Забава за Деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.