Дијамант Сликарство A3 LED Светло Подлога за Полнење, ПРЕДВОДЕНА од Уметност, Занает Следење на Светлина Подлога за Цртање Подлога LED Светло Кутија со USB Кабел за Дија?
Свеж

Дијамант Сликарство A3 LED Светло Подлога за Полнење, ПРЕДВОДЕНА од Уметност, Занает Следење на Светлина Подлога

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

✅【Преносни Ултра-тенки&Допре Сензорот Switch 】 : 3 mm дебел,лесно да се носат.Совршен, па дури и осветлување,супер светло,без треперење.Светлината е рамномерно irradiated на површината за цртање одбор, давајќи ви појасни и подобро визуелно доживување на сликата.Светлина на допир може да ја вклучите/исклучите и светлината контрола,Допрете уреди со покажувач на уредот е дизајниран со светлината притиснете,светлина.со квалитетни LED извори на светлина,да се олесни вашиот замор на очите,не повеќе болки во очите, по долго време-час работа. ✅【USB напојување】 : USB Напојува Светлина Светлината Одбор,Plug and play,тоа може лесно да се поврзете со ѕидниот штекер директно преку USB линија прекинувач,и се напојува со лап-топ компјутери,моќ банки или USB адаптери. ✅【Се прилагодува светлината】 : A3 LED светло подлога има 3-ниво прилагодува осветленоста,Ултра-светли LED светлата обезбедуваат совршена и униформа осветленост површина,можете да го постави со вашите желби.Работниот век на производот може да се стигне до 50000 часа,Со висок photosynthetic ефикасност, како и висока осветленост. ✅【Мултифункционален употреба】 : Не само подарок за децата,но исто така Погоден за 5 D дијамант сликарство,2 D анимација,calligraphy,олеснување,бележник,тетоважа трансфер,скици и сликарство,обоено стакло,втиснување,Cricut катира,HTV трансфер на винил,шиење проекти, итн. ✅【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : 1 X A3 led светло одбор подлога, 1 X usb кабел,1 X светлина подлога мулти-агол стои,2 X клипови, 1x28 мрежи складирање кутија,1x пинцети,1x транспарентна алатка торба, 3x дијамант леплива пенкало,1xdiamond се прилагоди пенкало,3xdiamond пластичен послужавник,10x лепак,10 Pcs проѕирна кеса,1x40 Pcs Празно Налепница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.