TOMSIN 6 во 1 Замена Joysticks, Swap Магнетни Thumbsticks за Xbox Елита Контролер Серија 1 (Модел 1698)
Свеж

TOMSIN 6 во 1 Замена Joysticks, Swap Магнетни Thumbsticks за Xbox Елита Контролер Серија 1 (Модел 1698)

DEN 398.16

Достапно е за нарачката

КОМПАТИБИЛНОСТ : Xbox Една Елита Безжичен Контролер Серија 1 (Модел 1698).ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од тешки, трајни челик и е rubberized на врвот & страни, работа ист како оригиналот копчиња поставени.Да се ПОДОБРИ ПРЕЦИЗНОСТА И ТОЧНОСТА : 6 меѓусебно thumbsticks во 3 височини и форми, префрлајте помеѓу нив за персоналните контрола и зголемен комфор и прецизност.ВОДЕЊЕ на ПОВЕЌЕ НЕПРЕЧЕНО : Овие joysticks се magnetized да се вклопи во соодветна локација во вашиот контролер, многу здрав и не ќе падне, освен ако не се стави некои притисок да се повлече од нив.ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : Можете да го закачите или отстрани без никакви алатки (На магнети thumbstick база не е вклучен).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.