SWANLAKE Рака Имајќи Пакер,Воланот Имајќи Пакер Алатка,Преносни Имајќи Пакер,
Свеж

SWANLAKE Рака Имајќи Пакер,Воланот Имајќи Пакер Алатка,Преносни Имајќи Пакер,

DEN 650.40

Достапно е за нарачката

1.Бранови Од Стариот Маснотии и Repacks Лежишта со Помалку Неред. 2.На Рака Пакер работи на лежишта до 3 1/2" К. Г. Маснотии имајќи пакување алатка мерки 4.5 инчи (11.5 cm) висок, 4.3 инчи (11cm) во дијаметар. 3. Да се спакуваат лого, место лого на клипот .Металните останува во алатка празнина, не во вашите раце. 4.Притиснете надолу на бела рачка додека стариот маснотии ги турка надвор, пополнување вашиот лого со нови маснотии; се Користи зелен капа за да се заштити нови маснотии од загадувачи кога не е во употреба. 5.Овој пренослив имајќи пакер спаси многу време и може да се користи насекаде.ви помага да ги отстраните стари маснотии и да додадете нови маснотии полесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.