Muzata 6Pack 3.3 FT/1M LED Канал Беспрекорен Осветлување Ефект со Флуоресцентни Матирано Diffuser Маска,Длабоко Сребро Алуминиумски Истиснување Профил Песна за LED Лента на Светл?
Свеж

Muzata 6Pack 3.3 FT/1M LED Канал Беспрекорен Осветлување Ефект со Флуоресцентни Матирано Diffuser Маска,Длабоко

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

Овие LED канали се Spotfree флуоресцентно осветлување ефект кога се работи со LED лента.Длабоко алуминиумски канал со 15 MM длабочина.Подлабоките на алуминиумски канал за домување и повеќе подебели леќа се корисни за добивање на мека дури и резултати помалку светлина места вашиот LED лента ќе се произведуваат.Пошироката LED алуминиумски канал е 12.5 mm совршенство за 3528, 5050 & 5630 и Philips Боја Lightstrip 1 Генерација водоотпорен LED ленти, ве Молиме да пребарувате за "MUZATA U102 "за купување на лер песна домување за Philips Боја Плус.Или пребарување B0989 L9 GM9 да купите LED неонски skirting Одбор.LED домување дополнителна топлина мијалник помага да се обезбеди живот на LED Лента Светла, Алуминиумски led канал со силна и стабилна дифузен PC покритие што не ќе се скрши лесно и да се намали светлина точки и светлина блескавите на вашиот LED лента, но да добиете мека и дури и LED светло.Предводени од алуминиум канали може да се намали за било должината,доаѓа со сите додатоци, вклучувајќи крајот капи, moungting клипови и srews се направи на инсталацијата на вашиот LED лента многу полесно.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 6 PCS Led Лента Алуминиумски Канал/extrusions/profiles/песна доаѓаат со 6pcs Матирано млечно бела diffuser опфаќа,во секој сегмент е 1meter/3.3 фт ,вкупно 6 M ,12pcs крајот капи,12pcs монтажа клипови,12pcs завртки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.