Златен Раб Смола Помине Уметност на Палети со Дијамант База Помине Мешање Палета полски Боја Мешање на Ноктите Плоча Држач на Екранот Козметички Шминка Палета Фах
Свеж

Златен Раб Смола Помине Уметност на Палети со Дијамант База Помине Мешање Палета полски Боја Мешање на Ноктите

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Пакет : Златен Раб Смола Помине Уметност на Палети со Дијамант База.Материјал : смола Боја : како на сликата покаже Големина : прибл 9.5 cm*6.3 cm.Може да се користи за мешање на лак, фондација, кармин, пигменти,мешање око сенки, кармини, concealers, фондацијата креми, пигменти и други предмети.Лесен за употреба,чисти и избрише исклучување,со мазни рабови,може да ве спречи да биде изгребани од нив, безбеден и удобен.Одлично за професионална и домашна употреба.Особено за сенката за очи, кармин, concealer, фондацијата крем, пигменти и др.Може да се користи за приказ на готовиот помине мапи и како фотографска објект.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.