Орион Моторни Техника 23-Парче FWD на Предни Тркала Имајќи Адаптери Притиснете Комплет Puller Поставите Замена Installer Отстранување Автомобилската Механика Алатка за Пол
Свеж

Орион Моторни Техника 23-Парче FWD на Предни Тркала Имајќи Адаптери Притиснете Комплет Puller Поставите Замена

DEN 1751.76

Достапно е за нарачката

СИТЕ-ВО-ЕДНО АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ : Сè што ви треба за брзо & ефикасен предните тркала имајќи отстранување и инсталација.Лесно се заменува тркала лежишта, додека одржување на управниот зглоб и кочење собраа на возилото.ЗГОЛЕМУВАЊЕ на ЕФИКАСНОСТА : Дизајнирани да работат со управниот зглоб и кочење собрание уште во возилото, елиминирање на потребата за пред крајот усогласување по служба, додека намалување на штета на центар и лежишта.УЛТРА-ИЗДРЖЛИВИ : Тешки-должност јаглероден челик конструкција со црна anodic оксидација слој за крајна рѓа-отпорни перформанси.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со предните тркала центар имајќи собрание делови на повеќето предни тркала-вози Американски домашни и увезени автомобили и мали пикап камион.ПРЕНОСНИ футрола : Спакувани во сопствен футрола со прецизност големина складирање слотови за секоја компонента, направени од премиум ABS да се заштити и да го продолжи животот на вашиот алатки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.