Нова КОСА CLIPPER ЧЕШЕЛ Тример БРАДА За Philips ЧЕШЕЛ QT4050 (7100) QT4070 QT4075 QT4090 PH-QT4090/47 QT4070/41(7300) QT4070/32 QT4050/15 QT4075/32 КП 9258 1-18mm clipper коса хлапак главата Додатоци
Свеж

Нова КОСА CLIPPER ЧЕШЕЛ Тример БРАДА За Philips ЧЕШЕЛ QT4050 (7100) QT4070 QT4075 QT4090 PH-QT4090/47 QT4070/41(7300)

DEN 1944.00

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 1x CLIPPER ЧЕШЕЛ(без пакет).Состојба : Нова.Превозот : Кина Превозот 7-15 дена(со исклучок на викендите).Компатибилен Со : QT4050 (7100) QT4070 QT4075 QT4090 PH-QT4090/47 QT4070/41(7300) QT4070/32 QT4050/15 QT4075/32 КП 9258. Тип : Хлапак главата Замена на Делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.