КООРДИНАТОР ПВЦ 6 Слоеви Сектор Биро Организатор Документ Фах Списание Датотека Писмо Носителот Канцелариски Вертикална Десктоп Организатор
Свеж

КООРДИНАТОР ПВЦ 6 Слоеви Сектор Биро Организатор Документ Фах Списание Датотека Писмо Носителот Канцелариски

DEN 2205.60

Достапно е за нарачката

6-слој фан-облик на датотека багажник, ПВЦ материјал, големина 33.5*28*28cm.ЗДРАВ,Ова биро за складирање кутија е направен од високо-квалитетни пластични материјали и има силна структура.Вие ќе бидете сигурни дека да се фати на вниманието на вашите посетители, клиенти, или шеф со овој елегантен организаторот.СРЕДЕНИ И УБАВИ,Велат збогум на преполни маси без простор за складирање.Соодветна големина, може да се користи на било која десктоп.Доволно простор за складирање на вашиот десктоп канцелариски материјал.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ,Површина за складирање кеси се обезбеди доволно простор за чување на предмети од различни големини, како што се хартија датотеки, брошури, книги, списанија, тетратки, писма, Цд-а, итн.Сортирање пенкала, калкулатори, staplers, лепливи белешки, козметика и други дневни потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.