Амазон Основите Бела Табла Гумичка, Сува Избрише Табла Гуми за Канцеларија, Дома и во Училница, Црна, 4-Пакет
Свеж

Амазон Основите Бела Табла Гумичка, Сува Избрише Табла Гуми за Канцеларија, Дома и во Училница, Црна, 4-Пакет

DEN 169.92

Достапно е за нарачката

4-пакет на сува избрише табла гуми; идеален за дома, на училиште, или канцеларија.Брзо ги отстранува знаци направени од страна на сува избрише маркери; за употреба со табла, порцелан, и меламнин површини.Пластични врвот и не абразивни памучна подлога дното со мека куп дека нема да нула одбор површини.Правоаголна форма; се вклопува во стандард "табли" за да го заклучите држачот за лесен пристап.Направени со перат почувствува за да се осигура нејзината чистота и подолг живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.