QWORK E26/ E27 Светлина Приклучоци со Switch, Стандард НАС Максимална Wattage 60W, 180 степен ротација, 4 ПАКЕТ
Свеж

QWORK E26/ E27 Светлина Приклучоци со Switch, Стандард НАС Максимална Wattage 60W, 180 степен ротација, 4 ПАКЕТ

DEN 261.60

Достапно е за нарачката

Високо квалитетен материјал : отпорни на Топлина, отпорни на корозија и издржливи.Лесен за Инсталација : Целосно прилагодливи глави ротираат за 180 агли за 90 степени.Лесно plug-во инсталацијата, На off копчето.Широко се користи : се Користи за фотографија, осветлување куќи, канцеларии, работните места, итн., работи добро и во секое место што бара дополнителни приклучоци и осветлување.Карактеристики : За стандардна E26 E27 Lumiled светилка база домаќинство сијалица 100-220 V 100 W. Погоден за сите видови на LED светилка енергија-штедење.Забелешка : Ако за да се добие производ што не може да се користи, можете да контактирате со нас и ние ќе го замени тоа за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.