(3 Парчиња) Мачка Пан Облоги (Мали Димензии - 10 Кт. По Пакет - 30 Вкупно Облоги)
Свеж

(3 Парчиња) Мачка Пан Облоги (Мали Димензии - 10 Кт. По Пакет - 30 Вкупно Облоги)

DEN 1041.60

Достапно е за нарачката

30 мал drawstring отпадоци кутија облоги (3 пакети од 10).Drawstrings прави врзување исклучите нашите отпадоци кутија облоги брзо.Овие мали отпадоци облоги одговара мачка кутии до 16 x 12 инчи.Ван Нес мачка пан облоги се направени од 65 проценти рециклирани пластични.Со нашата единствена 3 ply, не солза технологијата, нашата мала мачка кутија облоги се на лесен и хигиенски начин да се ослободите од вашата мачка отпад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.