OhhGo 304 од не ' Рѓосувачки Челик за да се Префрлате Менгеме Брзо Одредување на Менгеме 320KG Стегање Сила
Свеж

OhhGo 304 од не ' Рѓосувачки Челик за да се Префрлате Менгеме Брзо Одредување на Менгеме 320KG Стегање Сила

DEN 1812.00

Достапно е за нарачката

Гума одредување колона не му наштети на работното парче, стабилна и не е лесно да се лизга.Четири дупки одредување и стегање е постабилна.Најчесто се користи во заварување, инспекција алатки, калапи, итн.Професионален дизајн, компактен изглед, лесно да се носат и користат.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа и корозија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.