SEAMEW 1-3 години Играчки,Montessori Дрвени Рано Учење Играчки за Момчиња и Девојчиња Форма Големина Сортирање Загатка Среќна Фарм Развојни Новороденче Роденден Подароци з
Свеж

SEAMEW 1-3 години Играчки,Montessori Дрвени Рано Учење Играчки за Момчиња и Девојчиња Форма Големина Сортирање

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

????【Забава Сортирање Игра Дрвени Играчки】се Развие вашите малечки сортирање вештини со SEAMEW морков сортирање дрвени играчки!Оваа сортирање montessori играчки за години ги комбинира забава и учење во една креативна активност за вашиот малку еден да уживате.Постојат 7 различни големини симпатична зеленчук или Овошје за вашиот малку што да се истражуваат и да се стави во право големината на отворот.Забава предизвик montessori играчки за бебиња!. ????【Безбедно за Деца】 : дрвени овошје&растителни играчки изработени од Нов Зеланд природни борови дрва, вистинско дрво и издржливи.Со Не-токсични вода-базирани боја и 360° мазна површина и edge, да ги задржи вашите деца безбедно да се игра. ????【Предучилишна Развој】 : Забава на оваа Montessori дрвени играчки, години ќе развој на фината моторика вештини, рака-око соработка, големина и форма признавање.Тоа е одлична играчка за предучилишно учење и обука лични вештини. ????【Најдобар Подарок】 : Одличен избор за предучилишно години како и нивните роденденски подарок.Симпатична дизајн секогаш ќе се фати бебиња' очи. ????【100% Задоволство Гаранција】Ние дизајн секоја играчка највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Ако има било какви прашања или проблем со ова бебе montessori играчки, се чувствуваат слободни да не контактирате, одговори и решенија ќе им биде даден рок од 24 часа!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.