PETSITE Скриени Мебел Отпадоци Кутија Комплет, Мачка Бања со Монтажни Divider, Декоративни Мачка Куќа & Страна на Маса
Свеж

PETSITE Скриени Мебел Отпадоци Кутија Комплет, Мачка Бања со Монтажни Divider, Декоративни Мачка Куќа & Страна

DEN 3839.76

Достапно е за нарачката

Цврстата Структура : мачката отпадоци кутија мебел е направен од МЕДИЈАПАН, 2 магнетни врати, отстранлив поделба во средината, а една мачка дупка со слободен пристап на страна за да се овозможи мачки да помине и блок средни и големи кучиња.Лесен за Чистење : Површинска обработка : NC боја, ако мачка се промаши отпадоци кутија или спрејови на страна, отворете го магнетна врата за чистење, ѓубре кутија комплет нема да апсорбираат вода и нема да има мирис на остатоци.Имајте на мачка отпадоци кутија чист и уреден за долго време.Мултифункционален Мачка Куќа : скриени мачка кутија има елегантен изглед и силна practicability.Тоа е и затворен миленичиња куќа и на крајот на маса.Горниот дел тежина капацитет е 44 кг, и мачка кутија тежина капацитет на 66 кг.Собрание : Доаѓа со упатства и хардверски додатоци.Шрафцигер е потребно.Ако мачката треба поголем простор, поделбата не може да се состави.Внатрешната големина на ѓубре кутија кабинет е 29(L) x 20(W) x 20(H) во.Параметри : Општо Димензии : 31.5(L) x 21(W) x 28(H) во; Внатрешни Димензии : 29(L) x 20(W) x 20(H) во; Мачка Дупка Големина : 8(W) x 9(H) во; Вкупната Тежина Капацитет : 110 кг; Нето Тежина : 48 кг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.