Sandinrayli Мултифункционален Дрвени Мачка Бања Складирање Клупата Отпадоци Кутија Кабинет Мебел Пространа Внатрешна со Отстранлив Panel
Свеж

Sandinrayli Мултифункционален Дрвени Мачка Бања Складирање Клупата Отпадоци Кутија Кабинет Мебел Пространа Внатрешна

DEN 2268.00

Достапно е за нарачката

【ЦВРСТИ И ТРАЈНИ ИЗГРАДБА】 : Направен од премиум густина одбор со пет-friendly еспресо/бела завршница, оваа мачка бања кабинет е отпорно на гребење, водоотпорен, цврсти и издржливи.На засилен дното со 4 задебелена нозе осигурува стабилност, спречување на влага од запишување. 【ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНА СО ПАРТИЦИЈА ПАНЕЛ И НАЗАД ОТВОРИ】 : Оваа мачка бања клупата со отстранлив партиција панел обезбедува пространа внатрешна (35.2"L x 16.1"W x 18.5"H) за да куќа стандард отпадоци кутија (најдобро од 4 L да 15 L), додека создавање независна простор за складирање на мачка храна, топки, ѓубрето, вреќи и други резерви.Девет пре-сече дупки на задниот дел се обезбеди внатрешна сува со одлична циркулација на воздухот. 【РАЗНОВРСНА МАЧКА БАЊА МЕБЕЛ】 : Оваа мачка отпадоци кутија клупата (37.3"L x 18.9"W x 22.4"H) нуди такт начин да го сокријат отпадоци кутии и да ја задржите мензи содржани, обезбедување на вашите мачки пријател приватно место за да го направи својот бизнис.Оваа модерна мачка бања со X-облик модели може да бидат послужени како стандард клупата, кабинет, од страна на маса или на крајот на маса, лесно се меша со било кој постоечки decors. 【ВРАТИ И од СТРАНА на ВЛЕЗОТ ЗА ЛЕСЕН ПРИСТАП】 : Magnetized двојни врати со отвор се справува со се опремени за да се даде лесен пристап до чисти и ги красат внатрешниот.Два страна влезовите (6.7"W x 8.3"H) се наменети за вашето милениче да пристапите. 【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】 : Сите делови вклучени во пакетот се пре-нумерирани.Со чекор-по-чекор инструкции и пред-drilled дупки, оваа мачка отпадоци куќиште е лесно да се инсталира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.