LunaLife Бања Прибор Сет 3 Дел Бања Ансамбл Вклучува Сапун Фармацевт, Бања Гимнастик, Сапун Антена Додатоци за Декоративни Countertop и Housewarming Подарок ,Acacia Дрво
Свеж

LunaLife Бања Прибор Сет 3 Дел Бања Ансамбл Вклучува Сапун Фармацевт, Бања Гимнастик, Сапун Антена Додатоци

DEN 815.76

Достапно е за нарачката

【Здрав&Трајни acacia дрво бања поставите】 : Кога се во потрага за совршен бања прибор го поставите, тоа е најдобро да се погледне за трајни решенија.Меѓу бања прибор сет со долг животен век, acacia дрво е погодна.Оваа бања прибор собата е направен од acacia дрво со dampproof, отпорни на топлина.Безбеден за секојдневна употреба и лесно да се чисти.На едноставен, но префинет изглед оди одлично во двете класични и модерни бања decors. 【Функционална бања прибор поставите】 : Ова acacia дрво бања прибор собата е совршен за организирање на вашите бања или додавање стил во вашата соба, која вклучува сапун/лосион фармацевт, четката за заби носителот, сапун јадење држачот. 【Заврши Бања Essentials】 : Ова е комплетен бања essentials поставите обезбедување на дневни бања додаток да се задржи вашата бања потреби целосно организиран.Исклучителна фитинг со лесни пластични притиснете главата, го прави лесно да се притисне течности, и се вклопува цврсто за да се спречи истекување. 【Одличен Подарок Идеја】 : бања постави додатоци беа добро спакувани за да се осигура дека тие пристигнале безбедно, без да се оштети.Совршен подарок за вашите семејства, пријатели, љубовник, колеги, housewarming или свадба. 【100% Задоволство Гаранција】 : Luna Life е посветена на обезбедување на клиенти со висок квалитет на објекти и услуги, па ако не сте задоволни со нашите производи.Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.