Dremel MM730 Мулти-Max Осцилирачки Алатка Контура Пескарење Додаток Сет
Свеж

Dremel MM730 Мулти-Max Осцилирачки Алатка Контура Пескарење Додаток Сет

DEN 743.76

Достапно е за нарачката

Уникатен пескарење контури овозможи да се справи со детални реставрација проекти кои претходно не беа можни со осцилирачки алатка.Се донесе нов живот на старите објекти низ куќата, како што се дрво, мебел, скали шини, вретена, и повеќе.Брзи промени додаток ослободување ви овозможува брзо да промените во контури, без алатки.Sandpaper цевки се лизга лесно преку сите контури и може да се ротира 360-степени за повторна употреба и подолг живот.Универзална Брзо се Вклопуваат интерфејс за брза додаток промени и компатибилност со најголем конкурент осцилирачки tools.САД БАЗИРАНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ – на Располагање од страна на разговор, е-маил, телефон, или посетете не во нашиот сервисен центар во Racine, WI.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.