Одборот Гикови Сува Избрише Lapboard 9 x 12 инчи Голем 6 Pack двострано Табла - Бели табли поставени одлична за Наставници, Ученици, Деца, Училницата и училиштето обезбедува
Свеж

Одборот Гикови Сува Избрише Lapboard 9 x 12 инчи Голем 6 Pack двострано Табла - Бели табли поставени одлична

DEN 382.80

Достапно е за нарачката

ФУНКЦИОНАЛНА!Оваа пространа, единствено еднострана, трајни сува избрише lapboard обезбедува 9 x 12 инчи на преносни празно обична бела пишување простор за сите ваши образование и забава потреби.ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ!Совршен за деца, ученици, наставници, деца, возрасни, дома, работа, класа, итн.Лесно да се чисти, мазна, ghosting - слободна површина ви дава способност да ги исклучите брзо и лесно да се повторна употреба без да се грижиш за боење на одборот - без никаков Напор.ЕФИКАСЕН & ПРЕНОСНИ!Тенок но цврсти дизајн е лесен за било со големина на рака да го зграби & задржете & ви дава способност да патуваат и да ја сместите лесно со тенок дизајн кој држи да се користи по употребата.ПЛУС, Заоблени агли & мазни рабови ви даде енергија да се самоуверено рака деца одбор, знаејќи дека нема да се изгребани или намали со остар или скршени парчиња. .Тоа Никогаш не Било Полесно.СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ!Добро спакувани за да се обезбеди без чипс или гребење ви овозможува да бидете сигурни дека вашиот одбори ќе пристигне во приштина состојба.Собата е меур завиткани потоа се става во тешки-должност картонска кутија опкружен со пена на вашиот одбори се подготвени да ги користат out-of-the-box!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.