VIPMOON 100pcs Монтажа голема Заграда Клипови за 10мм Широк IP65 Водоотпорен 5050 LED Лента на Светлина, Завртки Вклучени
Свеж

VIPMOON 100pcs Монтажа голема Заграда Клипови за 10мм Широк IP65 Водоотпорен 5050 LED Лента на Светлина, Завртки

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Новата генерација клипови се направи вашата лента светлина инсталација полесно.Лесно да се поправи со една завртка за секој клип.На другата страна е фирма под одредување.И unfixed страна е погодно да ги симнат LED лента светлина слободно кога се замени или одржување на тоа.Издржливи транспарентна пластика со висока температура отпор; Работна Температура : -30 степенот до 100 степен. 10.7 милиметри шупливи далечина, 4mm шупливи висина, идеален за 3528/5050/5630/3014 SMD LED водоотпорен лента светлина во рок од 10мм ширина, 3pcs се доволно за 1 метар.Паметен и убав.Компактниот димензија е добро за одредување на лента, светлата на слободно место на ПХБ.Тоа не било влијание со LED за осветлување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.