Ѕвездени 20 мл. Слаби Челик, Двоен Ѕид Од Нерѓосувачки Гимнастик (Сребро, 12 Парчиња)
Свеж

Ѕвездени 20 мл. Слаби Челик, Двоен Ѕид Од Нерѓосувачки Гимнастик (Сребро, 12 Парчиња)

DEN 2376.00

Достапно е за нарачката

Дополнителна термичка бакар поставата се врши дури и на температура задржување што ги држи 20 унци на топли пијалаци toasty за повеќе од 3 часа и ладни пијалоци разладени за 9 часа.Направени од 18/8 лесни, доведе слободни од не ' рѓосувачки челик кој е врвот во рек машина за миење садови безбедно и нема да се променат, вкусови или филтрирам хемикалии.Двојно ѕидови и вакуум изолирани гимнастик обезбедува пот доказ и кондензација слободни купот на надворешноста.Едноставна, широко устата дизајн доаѓа со гумена заптивка, BPA free sip капак кој ви овозможува да се земе вашиот пијалок во движење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.