Kichler 15601AZT Додаток Монтажа Прирабница, Текстура Архитектонски Бронза
Свеж

Kichler 15601AZT Додаток Монтажа Прирабница, Текстура Архитектонски Бронза

DEN 1216.80

Достапно е за нарачката

4 во W x 0.5-инчен NPSM тема.Се продаваат како една единица.Текстура Архитектонски Бронза заврши.Достапни во Текстура Архитектонски Бронза, Текстура Црна, Текстура Полноќ Spruce, Месинг (Недовршени), Bronzed Месинг, и Текстура Бели бои.Neoprene заптивка обезбедени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.