Moog K8927 Усогласување Shim
Свеж

Moog K8927 Усогласување Shim

DEN 834.72

Достапно е за нарачката

Може да се реши прекумерна гуми носат и управувачки проблеми.Moog усогласување делови може да донесе возила во фабричка спецификација.Shims и bushings обезбеди прецизни camber, рициново и пети корекција.Проблемот Решавање на производи се вклучат докажан дизајн и инженеринг услуги.Кам завртки и прилагодливи топката зглобовите обезбеди усогласување за не-прилагодлив возила.Greaseable штекер дизајн им овозможува на нови лубрикант да биде рамна загадувачи од собранието, намалување на корозија и носат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.