Нагоре и Надолу Играчка и Складирање Кутија со 2 Кошница Фиоки
Свеж

Нагоре и Надолу Играчка и Складирање Кутија со 2 Кошница Фиоки

DEN 2674.32

Достапно е за нарачката

Уникатна играчка и складирање на градите и едно дете е клупата во комбинација во една разноврсна единица.Вклучува две реверзибилна и целосно пренослив кошеви.Tidies до големи и мали играчки, ракотворби, предмети за домаќинството и повеќе.Безбедност поддршка зглоб држи капакот отворен, па тоа не може да се слем затвори.Ги чисти и место чисти како што е потребно.Вкупната големина на 31.5 инчи L x 15.75 инчи W x 19 инчи H. Рамна клупа врвот може поддршка до 175 фунти (79.5 kg).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.