FWD на Предни Тркала Имајќи Отстранување Алатка, 23 КОМПЈУТЕРИ Имајќи Puller Тркала Имајќи Притиснете Комплет со Капка-Фалсификувани Изградба, Имајќи го Инсталерот за п
Свеж

FWD на Предни Тркала Имајќи Отстранување Алатка, 23 КОМПЈУТЕРИ Имајќи Puller Тркала Имајќи Притиснете Комплет

DEN 1375.20

Достапно е за нарачката

[Топла Фалсификување на Производна Техника] : Сите делови во оваа група бил подложен на процес на топла фалсификување да се постигне големо издржливост и да се обезбеди употреба на овие componets со голема сила и работни performace. [Строго Прилагодено Дизајн] : На гром и орев строго се прилагодено со цел да се обезбеди висока прецизност и висока цврстина во исто време.Покрај тоа, овој комплет е изградена со тешки кован челик и обложени со црна фосфат слој, кој го направи ултра-силна и нудат екстра заштита од абење. [Високо Ефикасни Перформанси] : Овој комплет ви помага лесно да се замени со тркала имајќи без демонтирање на управниот зглоб и кочење, вие не ќе биде потребно да го направите пред крајот усогласување по служба, така минимизирање на штета на лежишта и центри. [Универзална Компатибилност] : Ова имајќи го инсталерот и да ја смена комплет е повеќенаменски алатка за инсталирање и отстранување на предните тркала лого на повеќето камиони, увезени и домашните возила.Таа, исто така доаѓа во пренослив футрола која го прави да биде лесно за вас да го носат tools околу вашата работа сајтови. [Гаранција] : Ние нудиме 3 години фабрика гаранција, ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.