Homde Играчка Складирање Организаторите Кантите Воз Форма Расклопна Играчка Градите и Складирање Слатки сладолед Камион playroom Складирање за Деца Девојки (Розева)
Свеж

Homde Играчка Складирање Организаторите Кантите Воз Форма Расклопна Играчка Градите и Складирање Слатки сладолед

DEN 1079.76

Достапно е за нарачката

ЧУВАЊЕ на КУТИИ СО КАПАЦИ : Сите на чување на кутии имаат флип-горниот капак, кој може да се спречи од прашина во постигнување.Што повеќе,овој расклопна играчка градите, вклучувајќи 4 Парчиња Ткаенина Складирање Кошеви.Се исполнат различни складирање и простор за заштеда на енергија.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полипропилен не-плетени ткаенини кои се еко-пријателски и дише, па може да се спречи производство на лоша миризба.Чување на коцки се со дебел картон за да се задржи формата, дури и да биде исполнет со повеќе предмети.СВИТЛИВА и ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Setup само зема секунди.Се одвиваат, позиција база парче и да го покрие.Тоа е лесен виткање дизајн ви овозможува да ги чувате оваа отоманската настрана кога не е во употреба.Проширена тело : 15.7*10.62*12.59 инч.Ширевте пред : 21.65*9.84*11.8 инч.НАПРАВИ ОРГАНИЗИРАЊЕ на ЗАБАВА : Дали некогаш сте се чувствуваат како вашето дете е играчка колекција е преземање во текот на нивната соба, дневна соба, или можеби дури и целата куќа?Ова Дете е Оган Камион Расклопна Играчка Складирање Организатор прави чистење нередот во вашиот дом забавна игра која целото семејство ќе уживате.МУЛТИ-КОРИСТЕЊЕ на ЧУВАЊЕ НА КУТИИ : Плакарот чување на кутии се погодни за чување облека, чорапи, долна облека, leggings, јога панталони, шалови, надвор од сезона, облека, ќебиња, дури и книги, детски играчки, чевли итн.Вашата соба може да стане повеќе уредна и чиста со оние садовите за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.