BESTBOMG Брада Тример за Мажи, Мажи Коса Clippers USB Полнење Брада Тример Хлапак Мустаќи Чешлање Комплет за Дома Берберот
Свеж

BESTBOMG Брада Тример за Мажи, Мажи Коса Clippers USB Полнење Брада Тример Хлапак Мустаќи Чешлање Комплет за

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Професионални Cordless Коса Outliner Брада Ножици. 6 W со голема брзина и издржлив мотор намалувања почиста и тече непречено.Совршен за ивица и средување, форма вашиот sideburns и neaten деколте.Тоа го скратува близина на сè - на косата, вратот, брада, мустаќи, совршен за детали работа во фризурата, преглед и згаснат кратки фризури.Компактен, но Моќен.Овој ултра-моќен, компактен тример нуди естетски привлечен во прилог на екслузивно прецизност и функција.Т-Outliner е совршен за сите околу конципирањето и го бледнее и Т-Сечилото е идеален за средување на necks, бради, mustaches, и пробиваат низ ушите.Сепак, тоа е исклучително лесен и се вклопува во вашата дланка за крајна контрола.Целосна Поставува Чешлање Колекции.За ваша погодност, Т сечилото тример доаѓа со сите додатоци што ви треба.Вклучувајќи ги перките чувари, полнач, полнење кабел, четка за чистење, 4 чешли замени и прирачник за корисникот.Совршен коса тример за полнење за home/салон Литиум Јонска Сила и USB Полнењето на леснотија. 600m Ah батерија обезбедува 90minutes континуирано работење.Литиум Јонска Сила и USB Полнењето на леснотија. 600m Ah батерија обезбедува 90minutes континуирано работење.Опремени со полнење преку USB-кабел овозможува да ја полните уредот погодно(од власт банка, PC/Лаптоп), го прави совршен дневно/travel опција. 7/24 Услуги на Клиентите : Сите производи од BESTBOMG се покриени со пријателски гаранција без какви било други трошоци кои се потребни.Брзо и лесно стигнат до Услуги на Клиентите да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.