Брат P-Допир, PTD600VP, PC-Connectable Етикета Создателот, Црно-Оригинален П-Допир TZE-241 Лента, 3/4 (0.70) Стандард Ламинат P-Допир Лента, Црно на Бело, Отпорен на Вода, 26.2 Нозе (8M), Еден
Свеж

Брат P-Допир, PTD600VP, PC-Connectable Етикета Создателот, Црно-Оригинален П-Допир TZE-241 Лента, 3/4 (0.70)

DEN 3503.28

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производ 1 : PC-CONNECTABLE ЕТИКЕТА ПРОИЗВОДИТЕЛ : Брат P-допир PT-D600 VP може да се користи како самостоен уред или од поврзан со Компјутери или Macs за подобар дизајн способност.Производ 1 : МУЛТИ-ЛИНИЈА ЕТИКЕТИ : Брат PTD600 VP може да печатење на етикети со до 7 линии на текст и поддржува голем карактер печатење во до 8 фонтови.Производ 1 : ПЕРСОНАЛНИТЕ ЕТИКЕТИ : Печатење на етикети за управување со средства и деловна или лична употреба со 14 фонтови, 11 стилови, 99 рамки, а над 600 симболи.Производ 1 : ГОЛЕМА МЕМОРИЈА : Заштедите време и да се подобри канцеларија ефикасност од страна на заштеда на енергија и пристап до 99 најчесто се користат етикети за лесно reprinting.Производот 2 : ТРАЈНИ ОТВОРЕН ИЛИ ЗАТВОРЕН LABELS - Брат Оригинален П-допир TZe241 ламинат P-допир етикета лента е совршен за секојдневна употреба – домот или надвор.Производот 2 : ПОВЕЌЕ КОРИСТЕТЕ АПЛИКАЦИИ - Брат Оригинален П-допир лента е совршен за домашна и индустриска употреба.Овие етикети се одлични за shelving, кабинети, кујната се користи, и повеќе.Производот 2 : ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ - Брат P-допир лента има сплит-назад дизајн и е едноставна да се отстрани, што ги прави лесно да лупам и се однесуваат на различни површини.Производот 2 : КАРАКТЕРИСТИКИ - Ламинат, отпорен на вода, маснотии отпорни, валкано отпорни, температура отпорни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.