HUACHEN-LS Кабел Менгеме Жица Клипови 304 од не ' Рѓосувачки Челик 90 степени Соларни Фотонапонски Кабел Менгеме Фотонапонски Кабел Менгеме Собранието се Стега (Големина :
Свеж

HUACHEN-LS Кабел Менгеме Жица Клипови 304 од не ' Рѓосувачки Челик 90 степени Соларни Фотонапонски Кабел Менгеме

DEN 2167.20

Достапно е за нарачката

【ВИСОКА QULITY Нерѓосувачки Челик】Нашата жица кабел клипови се изработени од нерѓосувачки челик Има силна поддршка и специјални површински третман,голема отпорност на корозија, може да обезбеди подолг временски Мазна работ без било брус избегнува да оштетување на кабелот изолација. 【Практична примена】Кабел Клипови се користи во соларни фотонапонски системи или приколка опрема за да се поправи на кабел Погоден за организирање на фотонапонски кабли уредно под рамка на ефективното обезбеди целокупната убавина на проектот и безбедност и стабилност на пренос. 【Таписерии изработка】 конкавна дизајн може да се избегне оштетување на кабелот изолација расклопување со клип структура, да обезбеди изградба на ефикасноста и уредни изглед. ★Ако наидете на проблем за време на процесот на купување, можете да не контактирате во било кое време преку е-пошта, или да користите Q&A функција да поставуваат прашања, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.