кората и lindy Стискаш Шишиња во Патриотски Црвени, Бели и Сини Бои за Мирудии Масла Преливи 12oz Секој
Свеж

кората и lindy Стискаш Шишиња во Патриотски Црвени, Бели и Сини Бои за Мирудии Масла Преливи 12oz Секој

DEN 1046.40

Достапно е за нарачката

Стискаш Шишиња во Патриотски Црвени, Бели и Сини Бои за Мирудии Масла Преливи 12oz Секој.СОВРШЕН ЗА СЕРВИРАЊЕ : Лесно се издаваат ketchup и сенф во овие 12 мл.стискаш bottles EASY ДА се ПОПОЛНИ : Едноставно unscrew врвот за лесен за пополнување.УПОТРЕБА : Излети, Скара, Tailgating, Спортски Настани и Црквата оброци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.