GONEBIN Ножеви за Деца 3-Парче Најлон Кујна Печење Нож го Поставите на Децата Готвење Ножеви во 3 Големини & Бои/Цврст Стисок,Serrated Рабови,BPA-Free Деца' Ножеви
Свеж

GONEBIN Ножеви за Деца 3-Парче Најлон Кујна Печење Нож го Поставите на Децата Готвење Ножеви во 3 Големини &

DEN 227.76

Достапно е за нарачката

Земаме голема гордост на квалитетот и ефикасноста на нашите деца' готвач ножеви, а ние знаеме и вие и вашите деца ќе ги САКАМ!.ЗАШТИТА МАЛКУ ГОТВАЧИ' ПРСТИ!Ослободете ја вашата мала ангел е кулинарски вештини со врвот безбедност кујнски нож во собата за деца!Направени од премиум најлон материјал, with serrated рабови за прецизно сечење на зелена салата, салата, сирење или леб, ова малку готвач сет ќе им помогне малку прсти од опасности и ризици на остри метални ножеви!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА!Зошто стоп за деца од експериментира во кујната?Се плашат од не повеќе несреќи, како овој пластичен нож го поставите им овозможува на децата да ви се придружат во вашата кујна активности, подготвувајќи ги да бидат независни готвачи!Инспирира чирак готвачи да се биде безбеден, со одличен децата нож го поставите!.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ ДЕЦА' ПРИБОР!Овој детски кујна производ е ВРВНА КВАЛИТЕТ!На SERRATED РАБОВИ и НЕ се ЛИЗГА РАЧКИ на нашите деца' готвење и печење алатка за олеснување на користење и подобрување на точноста.Комплет вклучува 1 ГОЛЕМА, 1 СРЕДЕН & 1 МАЛА зелена салата нож за прецизно сечење, во различни убави, светли бои!БОИ НА СЕКОЈА ГОЛЕМИНА НОЖ СЕ РАЗЛИКУВА ЗА СЕКОЈ СЕТ.АПСОЛУТНО БЕЗБЕДНИ ЗА ЗДРАВЈЕТО!Нашите деца кујнски нож во собата е ФДУ Одделение и BPA-Free, дозволувајќи им на вашите деца е храната да останат безбедни и здрави!Врз основа на нашите ригорозни тестирање за да се исполнат највисоките стандарди за безбедност за деца' се користи, вашиот предучилишни деца на возраст од 4+ можат да ги користат под возрасни надзор!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.