A-XINTONG 4/6/7PCS High Speed Челик 1/4 да 1/2 Плоштадот Дупка Дрво Mortise Вежба Малку Сет Длето Вежба Битови Плоштадот дупчалка со спирална бургија Mortising Длето Вежба во Собата (4PCS)
Свеж

A-XINTONG 4/6/7PCS High Speed Челик 1/4 да 1/2 Плоштадот Дупка Дрво Mortise Вежба Малку Сет Длето Вежба Битови

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Спецификации.Се вклопува mortising машини и вежба притиснете прилози со 3/4 инчи јаки.Плоштад дупка вежба е главно се користи за машини аспекти.Параметри.Стегање месо тело со дијаметар : 19mm, месо тело тип : изборен круг се справи, слот дијаметар : 1/4 инчи (6.35 mm), 5/16 инчи (8мм), 3/8 инчи (9.5 mm), 1/2.54 инчи (10мм) 1/2 инчи (12.7 mm), 9/16 инчи (14mm), 5/8 инчи (16mm).Широка примена.Професионални вежба малку, погоден за градба, инсталација, реновирање, декорација индустрија, итн.Одлично за дупчење квадратни дупки во дрво.Материјал.Направени од високо-брзински челик.Термичка обработка.HRC48 - 50. Нуди висока цврстина, издолжени јадро, и висок concentricity.Премиум Квалитет И Услуга. 100% Сосема нов и Висок квалитет.Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди.Ние нудиме 60-ден наплата гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.