Брзо Сечење Агол Удар Длето, Дрво Агол Длето, прав Агол Агол Длето, Висока Точност за Заклучување на Вратата Вдлабнати Шарки Mortises(црна)
Свеж

Брзо Сечење Агол Удар Длето, Дрво Агол Длето, прав Агол Агол Длето, Висока Точност за Заклучување на Вратата

DEN 340.56

Достапно е за нарачката

Висока точност длето, само-усогласена за најдобри точност.Погоден за рутер зглоб вдлабнатини, заклучување на вратата вдлабнатини, шарки mortises, дрво тротоарите акции, слика рамки.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век.На длето е цврст и издржлив кои продолжување на работниот век. 100% сосема нов и висок квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.