Симпсон Duravent Шпоретот Цевка Амортизерите 6 Кол. 24 Ga Леано Железо
Свеж

Симпсон Duravent Шпоретот Цевка Амортизерите 6 Кол. 24 Ga Леано Железо

DEN 983.76

Достапно е за нарачката

6" Големина. 6" Дијаметар.Лесно во и надвор одговара.Инсталација на, или во близина на шпоретот штекер во линија. 5" цевка дел со амортизерите пре-инсталиран.Овој производ е произведен од страна на М & G Duravent Inc.Овој производ е произведен во сад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.