Alpinestars Мажите се Утврди Руно
Свеж

Alpinestars Мажите се Утврди Руно

DEN 1121.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Мека висока густина ALPINESTARS збор логото ракав отпечатоци.Мека висока густина назад логото и пред зборот лого.Маскирани патент пред руно.Наредени хауба, rib полите и манжетни.Рефлексивни детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.